Samsung Galaxy S6 vjen në dy versione
Samsung mendohet se në modelin e ri do ta sjellë në dy versione. Sipas Bussiness Insider mësohet se Galaxy S6 do të vijë në dy modele: një me trup metalik dhe një me ekran të lakuar, ngjashëm me modelin Galaxy Note Edge.

Me telefonin me trup metalik do të jetë isia më e madhe që do të sjellë Samsung në ndryshim nga plastikat që ka përdorur.

Gjithashtu Samsung do të zbulojë një orë të mençur me një ekran të rrumbullakët ngjashëm me Moto 360. Pritet që këto pajisje të Samsungut të prezantohen gjatë muajit mars. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2015, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori