Samsung Galaxy Note 7 në treg më 2 gusht!
Samsung në konferencën e tij më të fundit për mediat ka deklaruar se Galaxy Note 7, do të jetë gati për në treg më 2 gusht. Sipas një raporti të ri thuhet se Samsung do të fillojë me shitjen e Note 7 në ditën e njëjtë të prezantimit zyrtar, pa asnjë vonesë.

Samsung pritej që ta lansonte pajisjen e saj më vonë, por me sa duket kompania jugkoreane ka vendosur që t’i paraprijë lanccimit të iPhone.

Samsung janë në kërkim për të marrë një përparësi mbi Apple dhe iPhone-ët e tyre të ri, të cilët pritet të debutojnë në shtator. /albeu.com/

Shtuar më 15/07/2016, ora 11:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori