Ringo, aplikacioni që do zëvendësojë Skype, funksionon pa internet
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Aplikacioni Ringo, po përpiqet ta rivalizojë Skype duke e ofruar shërbimin e tij pa lidhje interneti dhe me tarifa lokale, duke përdorur kabllot e nëndetëseve.

Kjo nënkupton që ky aplikacion do të jetë 25 cent më i lirë se Skype.

Kur një telefonatë bëhet nëpërmjet aplikacionit Ringo, ky lidhet si me rrjetin telefonik vendas dhe e mundëson telefonatën me tarifa të ulëta.

Aplikacioni është i mundur në Australi, Belgjikë, Brazil, Kanada, Gjermani, Hong Kong, Itali, Japoni, Meksikë, Poloni, Hollandë, Singapor, Spanjë, Zvicës, Britani të Madhe dhe SHBA./albeu.com/
Shtuar më 10/01/2017, ora 13:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}