Richard Branson nxjerr "revistë" për iPad
Richard Branson
Richard Branson, njëri ndër personat më të pasur në botë, ka njoftuar në një konferencë për shtyp në New York se do të nisë projektin e tij me të ri, një revistë për paisjen Apple iPad. Projekti do të përfshijë argëtimet, udhëzimet, biznesin, dizajnin dhe kulturën ndërkombëtare.

Në konferencën për shtyp Branson tha: "Unë në bashkëpunim më agjensinë e lajmeve Rupert Murdoch kemi planifikuar lëshimin e një reviste të përditshme për iPad, unë do të shkruaj për paisjen e mahnitshme iPad, ndërsa agjensia e lajmeve Rupert Murdoch do të publikoj shkrimet e mia rreth iPad në revistën e krijuar bashkarisht." (albeu.com)
Shtuar më 25/11/2010, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori