Po thyen çdo rekord, ky celular smart kërkohet më shumë se iPhone
Pëlqej
Oppo ka qenë prej kohësh një ndër prodhuesit më të mëdhenj të smartphonëve në botë.

Find X i kësaj kompanie të njohur dukej si një produkt që u prezantua për të krijuar një imazh pozitiv të kompanisë.

Por pritshmëritë u kaluan dhe surprizuan.

Find X ka dalë dje në shitje në Kinë dhe gjejeni çfarë?!

E gjithë sasia e nxjerrë në shitje mbaroi menjëherë.

Për vetëm 15 sekonda çdo dyqan online mbaroi që të gjithë produktin që dispononte, duke thyer rekordert e iPhone.

Dyqanet fizikë nuk mbetën keq, pasi ata mbaruan të gjithë sasinë që kishin në dispozicion vetëm për një ore. /albeu.com/Shtuar më 14/07/2018, ora 11:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori