Pėrdoruesit e Gmail-it tani mund tė dėrgojnė dosje 10GB
Pëlqej
Gmail.com
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Google njoftoi tė martėn se do tė integrojė Google DriveGmail, njė lėvizje qė do tė bėjė tė mundur dėrgimin e dosjeve deri nė njė 10GB, shkruan krokodili.com.

Njė buton i ri nė kompozimin e emaileve nė Gmail do t’iu japė mundėsinė pėrdoruesve tė bashkėngjitin njė skedar nga llogaria e tyre e Google Drive.

Pasi bashkėngjitet skedari, Gmail siguron qė marrėsi ka leje pėr ta parė skedarin nė llogarinė tuaj nė Drive.

Aktualisht Microsoft ofron njė funksion tė ngjashėm me anė tė Outlook dhe SkyDrive.

Ēdo pėrdorues i Google Drive ka 5GB memorie falas nga Google. Nė mėnyrė qė tė ruajnė dhe tė dėrgojnė dosje mė tė mėdha se 5GB, pėrdoruesit do ta kenė tė nevojshme tė blejnė memorie shtesė nga Google Drive pėr tė akomoduar dosjet. Aktualisht mund tė blini 25GB memorie shtesė nė Google Drive pėr $2.49 nė muaj, ose 100GB pėr $4.99 nė muaj.
Shtuar më 27/11/2012, ora 17:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.