Pėrditėsimi i Mesazheve Facebook
Pëlqej
Facebook Messages
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Vazhdojnė pėrditėsimet e versionit tė Mesazheve Facebook.
Nė gusht Facebook njoftoi se do t’i japė Mesazheve Facebook njė pamje krejt tė re, por nuk ka njoftuar se kur do ta sjellė atė pėr pėrdoruesit. Dy muaj mė vonė, shumica e pėrdoruesve tė Facebook-ut duket se nuk e kanė marrė ende pėrditėsimin, shkruan krokodili.com.

Ndėrfaqja e re e mesazheve do t’i lejojė pėrdoruesit tė shohin bisedat mė tė fundit nė anėn e majtė tė ekranit dhe tė shohin njė bisedė tė plotė nė tė djathtė. Ajo gjithashtu ju lejon tė fusni foto dhe ikona nė mesazhe.

Nė mesazhet e pėrditėsuara do tė pėrmirėsohet edhe kėrkimi dhe navigacioni, duke lejuar kėrkimin e emrit tė dėrguesit, ose tė fjalėve kyēe nė mesazhe, shkurtesat e tastierės gjithashtu do tė jenė nė dispozicion pėr tė hyrė nė disa nga funksionalitetet e mesazheve.

Njė pėrfaqėsues i Facebook-ut ka konfirmuar tė mėrkurėn se versioni i pėrditėsuar i Mesazheve do tė dalė pėr tė gjithė pėrdoruesit. Por pėrfaqėsuesi refuzoi tė tregojė njė kornizė kohore pėr daljen e pėrditėsimit.
Shtuar më 25/10/2012, ora 16:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.