Ora smart e cila mat të dhënat shëndetësore dhe tregon njoftimet e celularit tuaj
Steel HR është një orë smart e cila mund të monitorojë dhe të paraqesë në ekranin e saj ritmin tuaj të zemrës, nivelin e sheqerit dhe të gjitha mesazhet apo thirrjet që vijnë në celularin tuaj.

Steel HR vjen në dy përmasa: 36mm">36mm dhe 40mm">40mm. Modeli 36mm">36mm është sportiv dhe ofrohet në ngjyrë të bardhe dhe të zezë, ndërsa ai 40mm">40mm ofrohet vetëm në ngjyrë të zezë. Bateria e orës mund të mbajë atë ndezur deri në 25 ditë.

Ajo lidhet me Bluetooth me celularin tuaj, ku duhet të keni shkarkuar më parë aplikacionin Health Mate.

Steel HR do të mund ta blini në Tetor me një çmim fillestar prej 179.95 dollarë për modelin 36mm">36mm dhe 199.95 dollarë për atë 40mm">40mm./albeu.com/

Shtuar më 02/09/2016, ora 11:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori