OnePlus 3 vjen me ekranin 5 inç
OnePlus 3, është smartofoni më i ri i cili është shfaqur në tregun mobile. i cili tashmë është shfaqur në disa rrjedhje që janë bërë online. Së fundmi, në GSMArena janë paraqitur edhe disa pamje të reja të modelit të ri të telefonit të kompanisë kineze, të cilat shfaqin më shumë karakteristika të telefonit.

Në mesin e specifikave që janë përfolur është edhe porti për USB Type-C port, por që në shumicën e rasteve, butonat fizik të telefonit duket se do të mbesin të ngjashme me modelet e kaluara.

OnePlus 3 pritet të vijë me madhësinë e ekranit prej 5 inç në 1080p, procesorin Snapdragon 820 me 4GB apo 6GB RAM dhe kosto të përafërt me 300 dollarë. /albeu.com/

Shtuar më 16/05/2016, ora 10:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori