Oneplus 3 me 14 qershor në treg (FOTO LAJM)

Oneplus njofton se telefoni më i ri do të dalë në treg më 14 Qershor dhe blerjen mund ta kryejë kushdo që do të futet në faqen e tyre.

Modeli do të vijë me ekran 5.5 inç Amoled Full HD, Procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM, 64 GB memorie të brendshme, kamera 16 MP dhe 8 MP, bateri 3000 MAH dhe Android 6.01.

Ndërkohë, çmimi për celularët që Oneplus ka aktualisht në shitje është ulur me 50 dollarë. /albeu.com/Shtuar më 02/06/2016, ora 15:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori