Nike ridizenjon aplikacionin por nuk pritet mirë nga klientët
Nike vendosur të rrezikojë dhe të riparojë një aplikacion jashtëzakonisht popullor për smartfon nga e para.

Ajo që quhet tani Nike + Run Club dhe në fakt përshtypja e parë le të themi se nuk ka qenë shumë pozitive deri tani.

Pavarësisht nga motoja se versioni i ri është bërë “për vrapues, nga vrapues,” shumë përdorues të vjetër të Nike + nuk kanë reaguar mirë ndaj risisë së lançuar nga Nike.

Si rezultat i kësaj, aplikacioni i ri Nike + Run Club ka rënë në 2 yje të ‘review’ midis përdoruesve të iPhone; kjo është në fakt nga rankimi 1.5 yje që mori menjëherë pas ridizenjimit. /albeu.com/


Shtuar më 02/09/2016, ora 13:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori