Na ishte njėherė ... Ēudira nga Bota!
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Tė gjithė kemi dėgjuar nė fėmijėri pėrralla tė cilat fillonin me "Na ishte njėherė ..."! Edhe ky lajm, edhe pse nuk ėshtė njė pėrrallė, fillon me "Na ishte njėherė... Ēudira nga Bota".

Nė fakt, Ēudira nga Bota jo vetėm qė ishte dikur, por ajo po rikthehet sėrish.

Pas mbylljes nga Facebook tė faqes mė tė madhe dhe mė tė famshme shqiptare nė Facebook, Cudira nga Bota, e cila pati arritur nė 713.000 fansa, themeluesi i saj, Dorian C. e ka rihapur atė dhe ka filluar punėn pėr rikthimin e fansave tė adresės sė mėparshme.

"Ishte njė gjė e papritur pėr mua dhe pėr tė gjithė fansat. Akoma nuk e morrėm vesh pėrse Facebook mbylli faqen tonė. Sidoqoftė, ne kemi hapur faqen e re me adresen www.facebook.com/cudira.bota.2 dhe nga dita nė ditė fansat e faqes po shtohen", deklaroi pėr Portalin Albeu, Dorian C.

Doriani gjithashtu ka shtuar se Ēudira nga Bota do tė vazhdojė tė funksionojė si mė parė, duke u fokusuar mė sė shumti nė pėrmbajtjen dhe materialet e dėrguara nga fansat e faqes. /albeu.com/
Shtuar më 25/11/2012, ora 12:35
Tage: dorian
Saimir Kruja
e Enjte 6 Dhjetor 2012, Ora 22:09
Po me aq reklama sa bente kjo faqe po i bente konkurence edhe vet facebookut
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Sekretati Amerikan i Shtetit, John Kerry, mberriti sot ne Shqiperi per nje vizite 4-oreshe

Sekretati Amerikan i Shtetit, John Kerry, mberriti sot ne Shqiperi per nje vizite 4-oreshe