Mos përdorni Internet Explorer!
Mos përdorni Internet Explorer. Ky është mesazhi që
Instituti Federal i Sigurisë së Informacionit (BSI) në Gjermani u ka përcjellur shtetsave gjerman.

Njoftimi i publikuar nga BIS, porosit gjermanët të mos përdorin version nga 6 deri 9 të Internet Explorer pasi, sipas njoftimit, Microsoft nuk ka arritur të gjejë zgjidhje për rrezikun që këto versione të browserave përbëjnë për përdoruesit.

Pas këtij njoftimit të BIS, ka reaguar Microsoft duke thënë se problemi akoma nuk është rregulluar dhe se po punohet për zgjidhjet e problemit. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2012, ora 15:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori