Messenger vjen në televizorët Samsung
Window Live Messenger
Microsoft tani sjell Windows Live Messenger për të gjithë televizorët Samsung Connected. Jo vetëm këtë, ky aplikacion së shpejti do të mundësohet në sistemet e kinemave shtëpiake dhe Player-ët Blu-Ray të Samsungut.

Si përdorues mund të paraqiteni me e-mail-in tuaj dhe të merrni interaksionin me kontaktet tuaja. Përmes teledirigjuesit, mund të shikoni dhe dërgoni e-mail-e njëjtë sikurse me programin në kompjuter. Aplikimi ju mundëson bisedë me miqtë derisa shikoni emisionin e preferuar televiziv, apo një seri në një dritare më të vogël, apo tregon kontaktetMessenger në një hapësirë po ashtu të minimizuar në ekran.

ekran gjithmonë mund të shihen azhurnimet e miqve tuaj në rrjetin Windows Live.
Shtuar më 22/11/2010, ora 16:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori