Mësohet data e ardhjes së versionit 3G të legjendarit Nokia 3310
Pëlqej
HMD Global dhe Nokia po punojnë në versionin e ri të modelit Nokia 3310">3310, i cili ka debutuar gjatë panairit të sivjetmë MWC i rinovuar dhe i përshtatur.

Një operator irlandez ka konfirmuar se versioni 3G i telefonit Nokia 3310">3310 do të arrijë më vonë gjatë këtij viti.

Nokia 3310">3310 me lidhjen 3G tek operatori irlandez “Three Ireland” pritet të jetë i pranishëm në fund të shtatorit ose fillim të tetorit, ndërsa informacionet lidhur me çmimin nuk janë bërë të ditura. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2017, ora 22:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori