Më në fund një lajm i mirë për fansat e iPhone X
Pëlqej
Problemi i Iphone X me memorien e perkohshme dhe atë afatgjatë është diskutuar seriozisht në botën e teknologjisë.

Apple thuhet se po përpiqet t’i përmirësojë rezervat e pjesëve për telefonin, dhe kështu ta rritë prodhimin e pajisjes.

Megjithatë, sipas faqes DigiTimes, Apple më në fund i ka përmirësuar problemet me modulin e kamerës 3D sensing.

Personat që janë në rrjedha me këtë temë tani po pohojnë se kanë rezervapërmirësuara të këtyre komponentëve, por edhe se kërkesat e prodhimit të Apple do të zgjidhen vetëm pak para sezonit të dimrit.

Ka ende të panjohura të mëdha për sa i përket disponueshmërisë së iPhone të ri të Apple, i cili pritet të arrijë në treg më 3 nëntor.
Shtuar më 23/10/2017, ora 23:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori