Më në fund ajo që po prisnim, si të rikthejmë mesazhet e fshira në WhatsApp
Pëlqej
Shtimi i funksionit të ri nga WhatsApp që lejon të fshish mesazhet e dërguara ishte një lajm që të gjithë e prisnin.

Por pas shtimit të këtij opsioni të shumtë janë ata që kërkojnë të rikthejnë mesazhet e fshira në WhatsApp.

Pikërisht për këtë ekziston një aplikacion i quajtur WhatsRemoved i cili zbulon dhe ruan mesazhet e fshira dhe skedarët, të tilla si audio, video dhe foto.

Për të përdorur këtë aplikacion ai duhet të shkarkohet në fillim dhe është vlefshëm vetëm për sistemin android, ndërsa përdoruesit e Apple duhet të presin. /albeu.com/
Shtuar më 06/03/2018, ora 20:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori