Me 17 nëntor del Need For Speed (VIDEO)
Shumë të apasionuar pas kësaj loje po e presin me padurim versionin e ri të Need For Speed. Në trajlerin e lëshua loja e krijuar nga Michael Bay duke vërtet fantasike.

Eksperti i produkteve EA duket se ka realizuar një super lojë. Loja pritet të hidhet në treg me 17 nëntor. Në të bëhet fjalë për një garë nga San Franacisko për në New York ku luhet për të fituar 25 milion dollarë.

Dy personazhet kryesore janë Jack dhe Sam zërin e së cilës e luan Christina Hendricks. /albeu.com/


Shihni videon:
<script src="http://player.ooyala.com/player.js?deepLinkEmbedCode=0xaWx5MjpBEUXnALyyPurJzW5PNmj7X_&embedCode=0xaWx5MjpBEUXnALyyPurJzW5PNmj7X_&adSetCode=s2MzU6rIBpTe20SzgA_OahnRJMNZf_zJ&autoplay=false">script>
Shtuar më 07/11/2011, ora 16:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori