Lumia 950 dhe Lumia 950 XL në treg më 20 e 25 nëntor
Microsofti pritet që më 20 nëntor të nxjerrë në treg Lumia 950, kurse Lumia 950 XL më 25 nëntor.

Lumia 950 XL ka një ekran 5.7 inç QHD touchscreen, kamerë 20 mp, me optikë Zeiss dhe triple-LED RGB flash, ndërsa posedon edhe kamerën para prej 5 mp, Qualcomm's Snapdragon 810 chipset, 3GB RAM, 32 GB magazinim, me bateri 3,340 mAh. /albeu.com/

Shtuar më 17/11/2015, ora 10:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori