Loja Angry Brides, arrin sukses në Indi
Një lojë on line e quajtur “Angry Brides” është kthyer mjaft tërheqëse pasi numëron më shumë se 270 000 fan. Loja është krijuar nga shaadi.com dhe është frymësuar nga “Angry Birds”.

Tre kujdestar, një inxhinier, një doktor dhe një pilot duhen goditur me këpucë në mënyrë që të fitosh në lojë.

Loja vjen në një vend ku dhuna ndaj grave ka një nivel shumë të lartë. Në vitin 2010 8 391 gra kanë vdekur për shkak të dhunës ku 44% e saj vinte nga burri ose të afërmit. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2012, ora 13:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori