Lamborghini dhe jahti luksoz që duken njësoj shiten së bashku për 2 milionë euro (FOTO LAJM)
Pëlqej
Lamborghini dhe jahti lukzoz janë vënë në shitje për dy milionë euro.

Jahti më një gajtësi 16 metra mund të lëvizë me shpejtësi deri në 300 kilometra në orë, pasi shumica e pjesës së jashtme i është punuar nga metali i lehtë me fibra karboni.

Shumica e elementeve të barkës luksoze janë të njëjta me Lamborghinin, si timoni, tabela e përparme, ulëset, altoparlantët dhe dukja e pjesës së jashtme.

Në anën tjetër, Lamborghini që shitet së bashku me të, mund të arrijë shpejtësi deri në 350 kilometra në orë.

Kështu që kush do ti ketë edhe jahtin edhe makinën të kombinuara kjo ësht një mundësi përfekte. /albeu.com/
Shtuar më 28/06/2017, ora 12:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori