Ky është i vetmi profil që nuk e bllokoni dot në Facebook
Pëlqej
A e dinit që egziston një profil të cilit ju nuk mundeni dot ti beni bllok ne Facebook?

Bëhet fjalë për krijuesin e vetë kompanisë, Mark Zuckerberg.

Nëse shkoni tek profili i tij dhe mundoheni ti bëni bllok do tju dalë një tabelë duke treguar që është ë pamundur opsioni bllok.

Kjo tabelë nuk del gabimisht por opsioni bllok nuk ka efekt mbi Zuckerberg. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2018, ora 16:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori