10 kompanitė teknologjike me rritjen mė tė shpejtė nė 2012 (FOTO LAJM)

Linkedin.com - 94%
Pëlqej
Linkedin.com
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Apple mund tė jetė kompania mė e vlerėsuar nė botė dhe Facebook-u vazhdon qė tė shtojė pėrdorues tė rinj nė rrjetin social. Por cili nga gjigandėt e teknologjisė ėshtė rritur mė shumė gjatė gjashtė muajve tė fundit?

Mund tė habiteni tė mėsoni se ėshtė LinkedIn, deri nė 94% tė rritjes sė tė ardhurave gjatė vitit tė kaluar. Si njė kompani e vogėl, ajo ka mė shumė “hapėsirė” pėr t’u zgjeruar, para se tė ardhurat e saj tė taksohen ashtu si kompanive tė tjera, shkruan krokodili.com.

Sigurisht kjo ėshtė tipike pėr tė gjithė. Por rritja vit pas viti ėshtė njė dimension interesant pėr t’u parė, sidomos pėr investitorėt qė kėrkojnė pėrfitime tė menjėhershme.

Nė fotogalerinė e mėsipėrme ju ftojmė tė shihni kompanitė e teknologjisė qė janė rritur mė shumė gjatė gjashtė muajve tė fundit. /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2012, ora 13:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Sekretati Amerikan i Shtetit, John Kerry, mberriti sot ne Shqiperi per nje vizite 4-oreshe

Sekretati Amerikan i Shtetit, John Kerry, mberriti sot ne Shqiperi per nje vizite 4-oreshe