10 kompanitë teknologjike me rritjen më të shpejtë në 2012 (FOTO LAJM)

Linkedin.com - 94%
Pëlqej
Linkedin.com
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Apple mund të jetë kompania më e vlerësuar në botë dhe Facebook-u vazhdon që të shtojë përdorues të rinj në rrjetin social. Por cili nga gjigandët e teknologjisë është rritur më shumë gjatë gjashtë muajve të fundit?

Mund të habiteni të mësoni se është LinkedIn, deri në 94% të rritjes së të ardhurave gjatë vitit të kaluar. Si një kompani e vogël, ajo ka më shumë “hapësirë” për t’u zgjeruar, para se të ardhurat e saj të taksohen ashtu si kompanive të tjera, shkruan krokodili.com.

Sigurisht kjo është tipike për të gjithë. Por rritja vit pas viti është një dimension interesant për t’u parë, sidomos për investitorët që kërkojnë përfitime të menjëhershme.

Në fotogalerinë e mësipërme ju ftojmë të shihni kompanitë e teknologjisë që janë rritur më shumë gjatë gjashtë muajve të fundit. /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2012, ora 13:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit