Kodak lançon telefonin e parë inteligjent IM5 (FOTO LAJM)

Kodak IM5 është telefoni i parë inteligjent i kompanisë Kodak. Pajisja IM5 ka ekran 5-inç me rezolucion 720p, procesorin octa-core 1.7 GHz, 1 gigabajt RAM dhe memorien e brendshme 8 gigabajt, ai ka sistemin e vjetër operativ Android 4.4.4.

Telefoni Kodak do të jetë pjesë e panairit teknologjik CES 2015">2015, dhe gjatë muajit mars të këtij viti ai pritet të dalë në tregun e shitjes kundrejt çmimit 229 euro. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2015, ora 14:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori