Kjo është mrekullia që kemi pritur, ja si duket iPhone 8 (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një numër i madh analistësh besojnë se iPhone 8 do të ketë një ekran të sheshtë dhe jo me anë të kthyera siç është deklaruar deri më tani.
Apple pritet ta hedhë në treg smartphone-in në muajin shtator.

Telefoni i një prej markave të më lakmuara nuk do të ketë butonin Home dhe do të ketë një ekran OLED 5.8 inch.

Besohet se iPhone 8 do të ketë një koncept dizenjimi ndryshe nga smartphone-t e mëparshëm të Apple dhe do të jetë mahnitës./albeu.com/

Shtuar më 15/03/2017, ora 23:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.