Kamera e Note 8 apo e iPhone X, testi i radhës (VIDEO)
Ishiphones bërë testin e radhës të kamerave të dy gjigantë në treg aktualishte, Samsung Note 8 dhe iPhone X.

Ka shumë dilema se kamera e cilit model është më e mirë.

Siç shihet kamera e Note 8 është me ngjyra më të çelta ndërsa iPhone X anon më shumë tek ngjyrat e theksuara.
Shtuar më 04/03/2018, ora 17:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori