Ja fjalėkalimet qė nuk duhet t'i pėrdorni nė internet
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
SplashData ka publikuar listėn e fjalėkalimeve mė tė pėrdorura nė internet. Sipas kėtij raporti, fjalėkalimi mė i pėrdorur ėshtė fjala "password" ndėrsa pas saj rradhitet fjalėkalimi famshėm "123456" dhe "12345678". /albeu.com/

Ja lista e fjalėkalimeve mė tė pėrdorura:

1. password
2, 123456
3. 12345678
4. abc123
5. qwerty
6. monkey
7. letmein
8. dragon
9. 111111
10. baseball
11. iloveyou
12. trustno1
13. 1234567
14. sunshine
15. master
16. 123123
17. welcome
18. shadow
19. ashley
20. football
21. jesus
22. michael
23. ninja
24. mustang
25. password1
Shtuar më 26/10/2012, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.