iPhone 6S 4 inç modeli më i ri Apple
Apple mendohet se është duke përgatitur iPhone 6S 4 inç i cili mendohet se do të jetë i ngjashëm me iPhone 5S dhe nga skajet mund të jetë i ngjashëm me iPhone 6 dhe iPhone 6 plus.

Ndryshe nga përmasat e iPhone 6 dhe iPhone 6 plus që duket se janë më të mëdhaja se pajiset e tjera të heshura në treg nga Apple, kompani ka menduar që të sjell një smartfon të ri me përmasa të zakonshme këtë vit që është iPhone 6S 4 inç. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2015, ora 13:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori