Instagram do të ndryshojë dhe s'do t'u pëlqejë më!
Pëlqej
Ju mund të mendoni se Instagram është krijuar vetëm për argëtim për postim të fotografive dhe videove të përditshme.

Por, për Mark Zuckerberg, Instagram është një thes i madh me para.

Tani është konfirmuar se aplikacioni në pronësi të Facebook do të bëhet edhe më i mërzitshëm për njerëzit .

Instagram ka në plan që të shfaq edhe më shumë reklama në rrjetin social.

Në një konferencë me analistë, shefi i zyrës operative Sheryl Sandberg tha:

“Kur flasim për Instagram, ne shohim mundësi të madhe: 25 milionë profile biznesi dhe 2 milionë reklama”.

Kjo do të thotë se reklamat do të shfaqen më shumë edhe në storjet e aplikacionit. /albeu.com/

Shtuar më 01/08/2018, ora 15:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori