Humbën miliona dollarë, Kylie Jenner po tenton të falimentojë Snapchat?
Snapchat është një ndër rrjetet sociale më të përdorura në botë. Por Kylie Jenner sapo u hapi një problem të madh.

Me anë të një postimi në Tëitter, Jenner deklaroi se nuk e përdor më këtë aplikacion dhe si pasojë kompania ka humbur 1.3 miliardë dollarë.

"A ka ndonjë tjetër që nuk e përdor më këtë aplikacion, apo vetëm unë?"- shkruante Kylie.

Ky status bëri që Kompania të përjetojë makthin e saj më të madh pasi aksionet ranë menjëherë. /albeu.com/

Shtuar më 23/02/2018, ora 15:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori