Huawei prezanton Honor 5A
Huawei së fundmi ka lançuar telefonin e saj më të ri Honor 5A. Telefoni është i pajisur me ekran HD prej 5.5 inç Honor 5A ka procesor orta-core, ndërsa ka 2GB RAM dhe 16GB memorie të brendshme.

Për sa i përket kamerës ajo kryesore është 13MP, ndërsa e përparme është 8MP. Honor 5A ka bateri 3,100 mAh, ndërsa peshon 168g, ai ka dual-SIM dhe mbështet 4G.

Ai pritet të dalë në shitje për një çmim prej 105 dollarë. /albeu.com/
Shtuar më 13/06/2016, ora 12:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori