Hotmail dhe Outlook shfaqin probleme
Raportohet nga disa përdorues të Outlook.com se nuk janë në gjendje të kyçen në llogaritë e tyre të emailit për momentin.

Kjo situatë ka filluar sot në mëngjes. Mirëpo, ky problem, me sa duket nuk ndikon te të gjithë përdoruesit e Outlook.com, njofton portali krokodili.

Probleme kanë edhe disa përdorues të cilët mundohen të kyçen në llogaritë e tyre të Hotmail.com.

Microsoft është kontaktuar për problemin, por akoma nuk ka bërë të ditur se ç’po ndodh me Outlook.com. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2013, ora 17:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori