Hello, pajisja më e mirë për komunikimin video
Hello është një platformë komunikimi me anë të së cilës mund të lidheni me çdo televizor apo të kontrolloni pajisjet smart të shtëpisë suaj vetëm me anë të zërit.

Ajo ju mundëson gjithashtu të merrni pjesë në video konferenca, transmetime live apo surveime të kamerave së sigurisë të shtëpisë suaj, të gjitha këto nga një pajisje e vetme.

Hello është e pajisur me katër mikrofonë, një ndjesor video 4K, një procesor quad-core, akselometër dhe një kamera 130 gradë.

Hello mund ta porosisni për 189 dollarë në Kickstarter./albeu.com/
Shtuar më 04/09/2016, ora 13:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori