Google transferon Farmville-n
Albeu.com
Google xhelozoi suksesin e Facebook dhe transferoi me një çmim rekord lojën e njohur Farmville. Duke e ditur se njëra nga arsyet e suksesit të madh të Facebook ishin lojërat e kompanisë Zynga, Google investoi me 200 milionë dollarë ...... në këtë kompani, dhe me këtë transferoi Farmville dhe lojërat e tjera të kësaj kompanie në portalin e Google për lojëra Google Games, faqe kjo që do të hapet vitin e ardhshëm.
Shtuar më 12/07/2010, ora 17:29
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori