Google sfidon Facebook, kerkon lojra te reja
Albeu.com
Google ka vendosur të sfidojë Facebook dhe ka filluar të vendosë kontakte me producentët e lojrave on line për t’i dhënë jetë një shërbimi të ri e konkurrues. Sipas burimeve të cituara nga “Wall Street Journal”, Google ka kontaktuar ...... Playdom, Electronic Arts, Playfish dhe Zynga Game Network, shoqëri tek e cila ajo është bërë aksionere.
Shtuar më 28/07/2010, ora 14:15
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori