Google Inc. mund te sfidoje Bill Gates
Albeu.com
New York- (CNN) 25 Shtator 2004Flitet se Google po pergatitet qe te paraqitet me nje sere risishe ne boten e internetit, nder te tjera dhe nje shfletues interneti (Web Browser).Google ka rregjistruar faqen "gbrowser.com" sipas te dhenave te marra nga nje WhoIs database. Megjithate, drejtuesit po perpiqen te mbajne sekret keto punime te cilat priten te jene nje sfide per Microsoftin.

Siç dihet Larry Page dhe Sergey Brin qene zgjedhur si dy njerezit me te pasur ne Amerike nga revista Forbes.
Shtuar më 25/09/2004, ora 11:40
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori