Gold East MS9370 kopja e iPhone 6
Telefoni Gold East MS9370 është një model i ngjashëm me iPhone 6. Çdo gjë në këtë model është kopjuar nga telefoni origjinal i Apple, që nga madhësia e kornizave dhe skajeve përgjatë ekranit e deri tek ngjyra e artë që ta kujton versionin Gold të iPhone.

Gold East MS9370 ka edhe butonin e rrumbullakët në pjeswn e pwrparme dhe pse në të mungon metali prej ari ose argjendi sikurse në iPhone 6. The Gold-East MS937 mund të duket si iPhone 6, por ky version i telefonit më të famshëm në botë është jashtëzakonisht më i lirë, përkatësisht i njëjti mund të blihet për 115 dollarë.

Por gjithsesi se as çmimi i lirë i këtij modeli nuk i jep kuptim performancave harduerike dhe përvojës së dobët që e ofron ky model. Madje, në listën e specifikave të këtij modeli nuk përfshihet as rrjeti 4G, edhe pse ky model synon ta imitojë iPhone 6.

Pwrpjekje pwr tu ngjarw telefonave Android, iPhone 6 dhe iPhone 6 ka bwrw dhe markat si Lenovo dhe Huawei. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2015, ora 14:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori