Gmail zyrtarizon opsionin e ri "Undo Send"
Gmail ka shtuar zyrtarisht opsionin e ri me emrin "Undo Send", i cili mundëson fshirjen në moment të një emali të gabuar. Secilit nga ne mund ti ketë ndodhur që të jetë penduar për një mesazh që mund ta kenë ërguar gabimisht dikujt.

Opsioni "Undo Send" që brenda 5 deri në 30 sekonda, pasi e kanë dërguar mesazhin, të kenë mundësi ta fshijnë atë që dëshirojnë ta fshinë. Google në vitin 2009, e kishte prezantuar këtë ide, dhe tani vetëm 6 vite pas është realizuar. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2015, ora 15:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori