Gmail surprizon përdoruesit me risinë e shumëkërkuar
Gmail tani do të mundet të shpëtojë "jetë".

Së shpejti do të kemi opsionin e fshirjes së mesazhit të dërguar, në mënyrë që marrësi të mos e marrë atë.

Kjo është përshtatur vetëm për sistemin operativ Android. Ju keni vetëm 10 sekonda kohë dhe do t’ju shfaqet mundësia “Undo” pranë opsionit “Send” në pjesën e poshtme të ekranit.

Nuk është akoma e qartë se kur Google shtoi opsionin për Android pasi ka qenë në dispozicion vetëm për iOS.

Sipas Android kjo risi është e pranishme në versionin 8.7 dhe më tej. /albeu.com/

Shtuar më 23/08/2018, ora 10:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori