Galaxy S9 del më 25 shkurt
Pëlqej
Samsung Galaxy S9 do të dalë më 25 shkurt.

Kompania koreano-jugore ka dërguar ftesat për eventin, të quajtur Unpacked.

Në Barcelonë do të dalë për herë të parë dhe smartphone i radhës. /albeu.com/
Shtuar më 25/01/2018, ora 16:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori