Galaxy S8 juaj mund të kthehet në një kompjuter personal (VIDEO)
Samsung galaxy S8 ka vendosur të lancojë më së fundi edhe një risi të re të telefonit i cili ka aftësi të kthehet në një kompjuter me anë të Dex Dock.

Sigurisht jo një zëvëndësim i plotë i kompjuterit, por I dex mund të jetë një ndihmë e madhe për puntorët që punojnë në vende të largëta, ose ata të cilët duan të marrin me vete punën e tyre pa pasur nevojë për të marrë kompjuterin me vete, shkruan Krokodili.al.

Dex është një pajisje qarkore e cila lidhet me monitorin e jashtëm dhe

Nëse jeni duke planifikuar të blini një samsung galaxy S8 dhe një dock Dex duket se është dicka që do të ju duhet tjetër e prandaj ne kemi mbledhur disa marrveshje disa marveshje aktuale në lidhje me monitorin, tastierën dhe mausin, të cilat do të ju ndihmojnë të kurseni paratë tuaja. /albeu.com/
Shtuar më 23/12/2017, ora 11:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori