Galaxy S6 telefoni më i mirë Android (FOTO LAJM)

Samsung Galaxy S6 është cilësuar si pajisja më e fuqishme Android. Në një listë të publikuar nga AnTuTu Galaxy S6 është i pari, Galaxy S6 Edge është i dyti, në vendin e tretë kemi HTC One M9.

Të dy telefonat e ri të Samsung Galaxy S6 dhe S6 Edge janë fuqizuar nga procesori i ri octa core Exynos 7420, ndërsa HTC One M9 është fuqizuar nga octa core Qualcomm Snapdragon 810.

Në vendin e pestë është Samsung Galaxy S5, i cili është pasuar pastaj nga Meizu MX4, Google Nexus 6 dhe Samsung Galaxy Note 4.
Duket se në listën e 10 telefonave më të mirë nga Samsung janë vendosur 4 modele që ai ka në treg. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2015, ora 10:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori