Fusion Garage planifikon të lëshojë rivalin e iPad 2
Fusion Garage, kompania që ka krijuar tabletën e diskutueshme Joojoo, ka njoftuar se do të nxjerrë një tabletë të quajtur "Grid 10", e cila mendohet se do t'i bëjë njerëzit të "harrojnë" se sa e tmerrshme ishte tableta Joojoo.

Pajisja është e bazuar në Android, do të ketë si motor kërkimi Bing-un e Microsoft-it, si dhe një aplikacion të ri të quajtur "Grid Shop", i cili në teori është i ngjashëm me "Android Market", por me disa përmirësime.

Cmimi i tabletës është 499 dollarë dhe ka 16 GB memorie në bord. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2011, ora 13:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori