Facebook sjell risinë e radhës, ja për çfarë bëhet fjalë

Pëlqej
Gjigandi i rrjeteve sociale, Facebook ka sjellë risinë e radhës.

Përdoruesit po ndihen mirë me disa nga përditësimet e me disa tjera jo, por përditësimi i fundit është pritur mirë pothuajse nga të gjithë.

Pas reagimeve me emoji në statuse dhe mesazhe në Messenger, Facebook tani ka lëshuar edhe reagimet me emoji në komente. /albeu.com/

Shtuar më 04/05/2017, ora 21:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori