Facebook lançon "Messenger Day", ja si funksionon aplikacioni i ri
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Facebook ka lançuar një aplikacion të ri për biseda në Messenger.

Kompania e testoi këtë risi në vende si Polonia dhe Australia dhe pasi fitoi miliona përdorues duket se do ta lançojë për të gjithë përdoruesit në krye të aplikacionit për biseda, si për iOS ashtu edhe për Android.

Përveç statusit në WhatsApp, historitë në Instagram dhe historitë në Facebook, Messenger Day do të konkurrojë direkt me Snapchat.

Për të bërë histori në Messenger, thjeshtë klikoni butonin e madh të shkrepjes në fund dhe “Add To Your Day” në krye për ta shpërndarë historitë me miqtë tuaj në Facebook./Albeu.com/

Shtuar më 14/03/2017, ora 17:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.