Facebook ju përgjon celularin!
Pëlqej
Facebooku akuzohet së ka përgjuar jo vetëm mesazhet e përdoruesve
në këtë rrjet social por edhe telefonat e tyre.

Facebook mendohet të ketë dëgjuar telefonatat e përdoruesve të tij përmes mikrofonit të celularit.

Gjithashtu përgjon edhe vendndodhjen, leximin e mesazheve dhe regjistrin e telefonatave.

Denoncimi këtë herë vjen nga Six4Three, që ka dorëzuar padinë në gjykatën e San Mateo në Kaliforni. /albeu.com/

Shtuar më 29/05/2018, ora 16:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori