Facebook del jashtë funksionit, alarmohen përdoruesit
Facebook është jashtë funksionit për qindra përdorues në të gjithë botën.

Ky defekt ka prekur një pjesë të Europës dhe të Shteteve të Bashkuara.

47% kanë thënë se kanë patur bllokim total, ndërsa 30% kanë thënë se kanë vështirësi për të hyrë në aplikacion.

Vendet më të prekura nga ky shqetësim ishin Franca, Britania, Belgjika, Italia, Japonia, India, Malajzia, Argjentina, Uruguaj, Brazili dhe Kili. /albeu.com/

Shtuar më 13/07/2018, ora 16:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori