Plas gallata në rrjetet sociale me iPhone 11 (FOTO LAJM)

Kompania e re ka nxjerrë në treg celularin e ri, iPhone 11. Cmimi i këtij celulari fillon nga 699 dollarë në Shtetet e Bashkuara për memorie 64GB.

Ndërsa modeli me 128 GB kushton 749 dollarë dhe ai me 256 GB kushton 849 dollarë.

Sigurisht që pagesa është më e lartë në vendet e tjera, sidomos në Europë.

Por nëse nuk keni paratë për të blerë versionin e ri të iPhone, disa përdorues të rrjeteve sociale e kanë krijuar vetë.

Imazhet e tyre janë bërë virale dhe kanë shkaktuar shumë të qeshura. Shikojini më poshtë.
Shtuar më 20/09/2019, ora 19:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori