E dini kur çiftet grinden me shumë? Ua thotë Facebook
Pëlqej
Facebook sot ka pushtuar gjithë jetët tona dhe di gjtihcka që në bëjmë.

Por ama ka diçka. Ky rrjet social e di gjithashtu s ekur çiftet zihen zakonisht.

Shumica e çifteve në Facebook ndahen nga maji deri në korrik dhe në shkurt shkruan Albeu.com.

Ekziston një teori se kjo ka të bëjë me Ditën e Shën Valentinit ose me pushimet që duan ti bëjnë vetëm dhe pa shpenzime të shumta. /albeu.com/
Shtuar më 03/08/2017, ora 09:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori