E FUNDIT/ Kreu i opozitës komunikim të jashtëzakonshëm me median
Del në treg smartphone më i lirë në botë
Kompania indiane Ringing Bells për herë të parë ka hedhë në treg telefonat më të lirë në botë. Smartfoni “Freedom 251”, kushton vetëm 4 dollarë dhe u prezantua në Shkurt të këtij viti.

India është vendi i dytë në botë me tregun më të madh celularë dhe ka 1 miliardë abonentë të telefonisë celulare.

Të shumtë kanë qenë ata që kanë shprehur dyshime sa i përket cilësisë së “Freedom 251”, megjithatë kjo mbetet për t’u parë në ditët në vijim. /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2016, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori